Uzyskaj dostęp do skandynawskich rynków ICT

Znajdź produkt lub eksperta w 30 sekund

Z naszą pomocą w zaledwie 30 sekund znajdziesz nowe projekty IT dopasowane do Twoich umiejętności, preferencji i dostępności!

Dbamy również o to, aby odpowiednie osoby znalazły się na odpowiednich stanowiskach. Możesz skorzystać z naszej sieci, aby pozyskać nowe talenty do swoich projektów lub zaangażować swoich ekspertów do pracy nad projektami naszych klientów końcowych. Nasza sieć liczy już ponad 5000 członków i szybko się rozszerza.

Skup się na swojej podstawowej działalności, a my zajmiemy się sprzedażą – za darmo. Możesz z łatwością dołączyć do naszej sieci: wystarczy, że skontaktujesz się z nami!

Przedstawiamy Caleo

Platforma oparta na sztucznej inteligencji – Caleo – sprawia, że dopasowywanie talentów do zadań działa niczym magia. Caleo powstało zarówno dla freelancerów, jak i firm IT, które szukają zleceń lub specjalistów do pomocy przy projektach programistycznych.

W Caleo zobaczysz wszystkie otwarte zlecenia i programistów, którzy spełniają Twoje wymagania – wystarczy jedno wyszukiwanie! Wyniki wyszukiwania specjalistów są anonimowe: w ciągu 30 sekund znajdziesz najlepszego kandydata na podstawie swoich wymagań! A co jest w tym najlepsze? Usługa Caleo Partner jest całkowicie bezpłatna dla członków naszej sieci.

Dołącz do naszej sieci!

Krok 1

Poznajmy się! Zarezerwuj czas na rozmowę online.

Krok 2

Uzyskaj dane do logowania do Caleo.

Krok 3

Zacznij korzystać z Caleo. To szybkie, proste i intuicyjne rozwiązanie!

Krok 4

Znajdź projekt, a my zorganizujemy rozmowy kwalifikacyjne.

Krok 5

Podpisz umowę i rozpocznij pracę – bez straty czasu!

Dołącz do naszej sieci!

Skontaktuj się z nami, a my włączymy Cię do naszej sieci.